Blog to źródło wiedzy i inspiracji,

dzięki czemu spojrzycie na swoje rodzicielstwo i wychowanie dzieci z zupełnie innej perspektywy.

Blog jest miejscem, w którym dzielę się swoją pasją, wiedzą i doświadczeniami własnego macierzyństwa. Odkąd zostałam mamą, zaczęłam się zastanawiać, jak zbudować z dzieckiem relację opartą na szacunku i zaufaniu. Wychowanie dziecka i życie w rodzinie nabrało dla mnie zupełnie innego znaczenia. Rodzicielstwo to czas, który stawia przed nami naprawdę sporo wyzwań. Z jednej strony jest to czas ogromnej radości, a z drugiej strony jest to okres dodatkowych napięć, stresu i konfliktów. Źródłem niepokoju rodziców jest często brak wiedzy, ale też zagubienie w lawinie „złotych rad”, które na nich spływają.
Tematyka, którą będę często poruszała to dbanie o związek po pojawieniu się dziecka. Tempo w jakim dzisiaj żyjemy powoduje, że często czujemy się zagubieni i zapominamy zadbać o siebie i o ważne aspekty naszego życia. W mojej praktyce zawodowej spotykam się często z rodzinami w sytuacji okołorozwodowej. Rozstanie rodziców jest ogromnym wyzwaniem dla wszystkich członków rodziny, a dobro dziecka powinno być stawiane zawsze na pierwszym miejscu.
Na blogu będę, więc pisała o potrzebach dzieci, ale też rodziców. Będę pisała o wychowaniu dzieci i budowania dobrych relacji w rodzinie. I na pewno będę obalała mity na temat wychowania dzieci 🙂 
Zapraszam Was serdecznie. Spędzajcie tu miło czas, a to miejsce niech będzie źródłem wiedzy i inspiracji 🙂